XXVI sesja Rady Miejskiej

21-12-2012

28 grudnia 2012 r. o godz.10.15 w sali Palacyku  "Sokól" w Skawinie odbędzie się XXVI zwyczajna sesja Rady Miejskiej w Skawinie.

Porządek obrad XXVI zwyczajnej sesji
Rady Miejskiej w Skawinie
w dniu 28 grudnia 2012 roku.

1.          Otwarcie sesji.
2.          Przyjęcie porządku obrad i protokołu z XXV zwyczajnej sesji i VIII nadzwyczajnej sesji.
3.          Informacja w sprawie realizacji uchwał podjętych na ostatniej sesji.
4.          Uchwała  Budżetowa Miasta i Gminy Skawina na 2013 rok  - drugie czytanie (projekt Burmistrza Miasta i Gminy Skawina).
5.          Uchwała w sprawie przyjęcia wieloletniej prognozy finansowej – drugie czytanie (Projekt Burmistrza Miasta i Gminy Skawina)
6.          Uchwała w sprawie zasad udzielania świadczenia pieniężnego z tytułu urodzenia dziecka – drugie czytanie (projekt Klubu Radnych PiS).
7.          Uchwała w sprawie programu działań wspierających rodziny wielodzietne zamieszkałe na terenie Gminy Skawina oraz wspierania działań dla kreowania ich pozytywnego wizerunku – drugie czytanie ( projekt Klubu Radnych PiS).
8.          Rezolucja.
9.          Uchwała w sprawie podziału Gminy Skawina na stałe obwody głosowania, ustalenia ich  numerów, granic oraz siedzib obwodowych komisji wyborczych - drugie czytanie (projekt Burmistrza Miasta i Gminy Skawina).
10.  Uchwała w sprawie ustalenia wysokości stawek opłat za zajęcie pasa drogowego dróg gminnych dla których zarządcą jest Burmistrz Miasta i Gminy Skawina – drugie czytanie ( projekt Burmistrza Miasta i Gminy Skawina).
11.  Uchwała w sprawie przyjęcia Programu Rozwoju Oświaty na lata 2013 – 2017 – drugie czytanie (projekt radnych Komisji Edukacji Rady Miejskiej).
12.  Uchwała w sprawie zmiany budżetu Gminy Skawina na 2012 rok – jedno czytanie, (projekt Burmistrza Miasta i Gminy Skawina).
13.  Uchwała w sprawie zmiany uchwały Rady Miejskiej w Skawinie w sprawie przyjęcia wieloletniej prognozy finansowej - jedno czytanie, (projekt Burmistrza Miasta i Gminy Skawina).
14.  Uchwała w sprawie wydatków budżetowych, których niezrealizowane, planowane kwoty nie wygasają z upływem roku budżetowego 2012 - jedno czytanie  (projekt Burmistrza Miasta i Gminy Skawina).
15.  Uchwała w sprawie  likwidacji Szkoły Podstawowej im. Gen. Stanisława Hallera
w Polance Hallera - jedno czytanie (projekt Burmistrza Miasta i Gminy Skawina).
16.  Uchwała w sprawie wyrażenia zgody na dzierżawę nieruchomości na okres dłuższy niż
3 lata - jedno czytanie (projekt Burmistrza Miasta i Gminy Skawina).
17.  Uchwała w sprawie przyjęcia Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na 2013 rok – jedno czytanie (projekt Burmistrza Miasta i Gminy Skawina).
18.  Uchwała w sprawie przyjęcia Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii na 2013 rok - jedno czytanie (projekt Burmistrza Miasta i Gminy Skawina).
19.  Uchwała w sprawie zatwierdzenia sprawozdań z działalności komisji Rady Miejskiej w Skawinie za 2012 rok - jedno czytanie (projekt Radnych Rady Miejskiej w Skawinie).
20.  Uchwała w sprawie przyjęcia planu pracy Rady Miejskiej w Skawinie na 2013 rok - jedno czytanie (projekt Radnych Rady Miejskiej w Skawinie).
21.  Uchwała w sprawie przyjęcia i akceptacji planów pracy komisji Rady Miejskiej w Skawinie na 2013 rok - jedno czytanie (projekt Radnych Rady Miejskiej w Skawinie).
22.  Uchwała w sprawie skargi z dnia 25 października 2012 roku – jedno czytanie (projekt Radnych Rady Miejskiej w Skawinie).
23.  Uchwała w sprawie rozpatrzenia skargi z dnia 21 listopada 2012 roku – jedno czytanie (projekt Radnych Rady Miejskiej w Skawinie).
24.  Informacja Burmistrza Miasta i Gminy Skawina o działaniach podejmowanych w okresie między sesjami.
25.  Wolne wnioski i zapytania.
26.  Zamknięcie sesji.

Jakość powietrza