XXII sesja Rady Miejskiej

24-08-2012

29 sierpnia 2012 r. o godz.9.00 w sali Palacyku "Sokół" w Skawinie, ul. Mickiewicza 7, odbędzie  XXII zwyczajna sesja Rady Miejskiej w Skawinie.

Porządek obrad XXII zwyczajnej sesji
Rady Miejskiej w Skawinie
w dniu 29 sierpnia 2012 roku.

1.          Otwarcie sesji
2.          Przyjęcie porządku obrad i protokołu z XXI zwyczajnej sesji.
3.          Informacja w sprawie realizacji uchwał podjętych na ostatniej sesji.
4.          Uchwała w sprawie zmiany budżetu Gminy Skawina na 2012 rok – jedno czytanie,
(projekt Burmistrza Miasta i Gminy Skawina).
5.          Uchwała w sprawie zmiany uchwały Rady Miejskiej w Skawinie w sprawie przyjęcia wieloletniej prognozy finansowej -  jedno czytanie, (projekt Burmistrza Miasta
i Gminy Skawina).
6.          Uchwała w sprawie podziału Gminy Skawina na okręgi wyborcze, ustalenia ich granic
i numerów oraz liczby radnych wybieranych w każdym okręgu – pierwsze czytanie,
(projekt Burmistrza Miasta i Gminy Skawina).
7.          Uchwała w sprawie przyjęcia trybu powoływania członków Skawińskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego, sposobu jej organizacji oraz trybu działania - pierwsze czytanie, (projekt Burmistrza Miasta i Gminy Skawina).
8.          Uchwała w sprawie kierunków działania Burmistrza Miasta i Gminy Skawina w przedmiocie stworzenia warunków do rozwoju budownictwa mieszkaniowego na terenie Gminy Skawina - jedno czytanie, (projekt Burmistrza Miasta i Gminy Skawina).
9.          Uchwała w sprawie wniesienia wkładu w formie niepieniężnej (aportu) do Spółki – Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o.  w Skawinie – jedno czytanie (projekt Burmistrza Miasta i Gminy Skawina).
10.  Uchwała w sprawie nadania statutu Miejskiej Bibliotece Publicznej w Skawinie – pierwsze czytanie (projekt Burmistrza Miasta i Gminy Skawina).
11.  Uchwała w sprawie zmiany uchwały własnej Nr XI/120/2011 z dnia 28 września 2011 r. – jedno czytanie, (projekt Burmistrza Miasta i Gminy Skawina).
12.  Uchwała w sprawie przyjęcia Wieloletniego Programu Gospodarowania Mieszkaniowym Zasobem Gminy na lata 2012 – 2016 – drugie czytanie, (projekt Burmistrza Miasta i Gminy Skawina).
13.  Uchwała w sprawie  zmiany statutów  jednostek pomocniczych Gminy Skawina – drugie czytanie (projekt radnych).
14.  Uchwała w sprawie w ustalenia dla terenu Miasta i Gminy Skawina liczby punktów sprzedaży napojów zawierających powyżej 4,5% alkoholu (z wyjątkiem piwa) przeznaczonych do spożycia poza miejscem sprzedaży jak i w miejscu sprzedaży, ustalenia zasad usytuowania na terenie Miasta i Gminy Skawina miejsc sprzedaży i podawania napojów alkoholowych oraz wprowadzenia stałego zakazu sprzedaży, podawania, spożywania oraz wnoszenia napojów alkoholowych na niektórych obszarach Gminy –  drugie czytanie, (projekt radnych).
15.  Uchwała w sprawie rozpatrzenia skargi z dnia 22 czerwca 2012 r. – jedno czytanie, (projekt radnych).
16.  Informacja Burmistrza Miasta i Gminy Skawina o działaniach podejmowanych w okresie między sesjami.
17.  Wolne wnioski i zapytania.
18.  Zamknięcie sesji.