XXI sesja Rady Miejskiej

04-07-2012

11 lipca 2012 r. o godz.9 w sali remizy OSP w Wielkich Drogach odbędzie się XXI zwyczajna sesja Rady Miejskiej w Skawinie.

Porządek obrad XXI zwyczajnej sesji
Rady Miejskiej w Skawinie
w dniu 11 lipca 2012 roku.

1.          Otwarcie sesji
2.          Przyjęcie porządku obrad i protokołu z XX zwyczajnej sesji.
3.          Pisemna informacja w sprawie realizacji uchwał podjętych w ostatnim kwartale.
4.          Sprawy społeczności lokalnej Wielkich Dróg.
5.          Uchwała w sprawie zmiany budżetu Gminy Skawina na 2012 rok – jedno czytanie,
(projekt Burmistrza Miasta i Gminy Skawina).
6.          Uchwała w sprawie zmiany uchwały Rady Miejskiej w Skawinie w sprawie przyjęcia wieloletniej prognozy finansowej – jedno czytanie, (projekt Burmistrza Miasta
i Gminy Skawina).
7.          Uchwała w sprawie zatwierdzenia skonsolidowanego bilansu za 2011 rok - jedno czytanie, (projekt Burmistrza Miasta i Gminy Skawina).
8.          Uchwała w sprawie udzielenia dotacji dla Spółki Wodnej w Skawinie - jedno czytanie,   (projekt Burmistrza Miasta i Gminy Skawina).
9.          Uchwała w sprawie nieodpłatnego przekazania w użytkowanie infrastruktury telekomunikacyjnej budowanej w ramach zadania „Rozwój Skawińskiego Obszaru Gospodarczego Park Technologiczny – jedno czytanie, (projekt Burmistrza Miasta
i Gminy Skawina).
10.  Uchwała w sprawie zatwierdzenia przedłożonego przez Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. wieloletniego planu rozwoju i modernizacji urządzeń wodociągowych
i kanalizacyjnych na lata 2013 – 2014 będących w posiadaniu Przedsiębiorstwa - jedno czytanie, (projekt Burmistrza Miasta i Gminy Skawina).
11.  Uchwała w sprawie wyrażenia zgody na dzierżawę nieruchomości na okres dłuższy niż 3 lata - jedno czytanie, (projekt Burmistrza Miasta i Gminy Skawina).
12.  Uchwała w sprawie przyjęcia Wieloletniego Programu Gospodarowania Mieszkaniowym Zasobem Gminy na lata 2012 – 2016 - pierwsze czytanie, (projekt Burmistrza Miasta i Gminy Skawina).
13.  Uchwała w sprawie ustalenia zasad wspólnej realizacji i finansowania zadania inwestycyjnego ze Starostwem Powiatu Krakowskiego - jedno czytanie, (projekt Burmistrza Miasta i Gminy Skawina).
14.  Uchwała w sprawie nadania Statutu Pogotowiu Ratunkowemu im. Siegfrieda Greinera
w Skawinie - drugie czytanie, ( autopoprawka do projektu Burmistrza Miasta i Gminy Skawina).
15.  Informacja Komisji Rewizyjnej w sprawie skargi.
16.  Informacja Burmistrza Miasta i Gminy Skawina o działaniach podejmowanych w okresie między sesjami.
17.  Wolne wnioski i zapytania.
18.  Zamknięcie sesji.

Jakość powietrza