XIX zwyczajna sesja Rady Miejskiej

23-05-2012

30 maja 2012 r. o godz.9.00 w sali Pałacyku "Sokół" w Skawinie, ul. Mickiewicza 7, odbędzie się XIX zwyczajna sesja Rady Miejskiej w Skawinie.

Porządek obrad XIX zwyczajnej sesji
Rady Miejskiej w Skawinie
w dniu 30 maja 2012 roku.

1.            Otwarcie sesji
2.            Przyjęcie porządku obrad i protokołu z XVIII zwyczajnej sesji.
3.            Informacja w sprawie realizacji uchwał podjętych na ostatniej sesji.
4.            Informacja o działalności Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Skawinie za 2011 rok.
5.            Informacja Komisji Rewizyjnej na temat kontroli w Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.             w Skawinie.
6.            Informacja o działalności Przedsiębiorstwa Gospodarki Mieszkaniowej Spółka z o.o. w Skawinie za 2011 rok.
7.            Informacja o działalności Miejskiego Zakładu Usługowego Spółka z o.o. w Skawinie za 2011 rok.
8.            Informacja na temat działalności Spółki „Strefa Skawina” za 2011 rok.
9.            Uchwała w sprawie zatwierdzenia rocznego sprawozdania finansowego wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu Miasta i Gminy Skawina za 2011 rok -   jedno czytanie.
10.    Uchwała w sprawie udzielenia absolutorium dla Burmistrza Miasta i Gminy Skawina za 2011 rok - jedno czytanie.
11.    Uchwała w sprawie zmiany budżetu Gminy Skawina na 2012 rok –  jedno czytanie.
12.    Uchwała w sprawie zmiany uchwały Rady Miejskiej w Skawinie w sprawie przyjęcia wieloletniej prognozy finansowej -  jedno czytanie.
13.    Uchwała w  sprawie zmiany uchwały własnej Rady Miejskiej w Skawinie  Nr  XVII/205/12
z dnia  21 marca 2012 roku    w sprawie    udzielenia pomocy finansowej dla powiatu krakowskiego – jedno czytanie.
14.    Uchwała w sprawie wyrażenia zgody na wspólną realizację Gminy Skawina i  Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skawinie projektu pn. „Multicentrum w Skawinie. Multimedialny punkt dostępu do internetu i usług publicznych” - jedno czytanie.
15.    Uchwała w sprawie akceptacji działań Burmistrza Miasta i Gminy Skawina
zmierzających do powstania ośrodka wsparcia - środowiskowego domu samopomocy w Radziszowie dla osób   z zespołami otępiennymi   - jedno czytanie.
16.    Uchwała w sprawie akceptacji działań Burmistrza Miasta i Gminy Skawina zmierzających do powstania żłobka na terenie Gminy Skawina - jedno czytanie.
17.    Uchwała w sprawie kierunków działania Burmistrza Miasta i Gminy Skawina w przedmiocie gospodarki odpadami komunalnymi – jedno czytanie.
18.    Uchwała w sprawie zasad udzielania spółkom wodnym dotacji z budżetu Gminy Skawina, trybu postępowania w sprawie udzielenia dotacji i sposobu jej rozliczania - jedno czytanie.
19.    Uchwała w sprawie zatwierdzenia i akceptacji planów pracy niektórych komisji Rady Miejskiej w Skawinie na 2012 rok – jedno czytanie.
20.    Uchwała w sprawie zmiany składu osobowego Komisji Spraw Obywatelskich – jedno czytanie.
21.    Informacja Komisji Rewizyjnej na temat TKS „Skawinka”.
22.    Informacja Burmistrza Miasta i Gminy Skawina o działaniach podejmowanych w okresie między sesjami.
23.    Wolne wnioski i zapytania.
24.    Zamknięcie sesji.

Jakość powietrza