IX zwyczajna sesja Rady Miejskiej

29-06-2011

6 lipca 2011 r. o godz.9.00 w sali Domu Ludowego w Woli Radziszowskiej odbędzie się IX zwyczajna sesja Rady Miejskiej w Skawinie.

Porządek obrad IX zwyczajnej sesji
Rady Miejskiej w Skawinie
w dniu 6 lipca 2011 roku.

1.          Otwarcie sesji
2.          Przyjęcie porządku obrad i protokołu z VIII zwyczajnej sesji.
3.          Pisemne sprawozdanie z wykonania uchwał podjętych w II kwartale 2011 r.
4.          Sprawy bieżące dotyczące społeczności sołectwa Wola Radziszowska.
5.          Uchwała w sprawie zmiany budżetu Gminy Skawina na 2011 rok - jedno czytanie.
6.          Uchwała w sprawie zmiany uchwały Nr III/33/11 Rady Miejskiej w Skawinie w sprawie przyjęcia wieloletniej prognozy finansowej - jedno czytanie.
7.          Uchwała w sprawie udzielenia pomocy finansowej Szpitalowi Specjalistycznemu im. dr Józefa Babińskiego SP ZOZ w Krakowie - jedno czytanie.
8.          Uchwała w sprawie wyrażenia zgody na zwolnienie z trybu przetargowego i wydzierżawienia nieruchomości na okres dłuższy niż 3 lata – jedno czytanie. (dot. Miejskiej Biblioteki Publicznej).
9.          Uchwała w sprawie wyrażenia zgody na zwolnienie z trybu przetargowego i wydzierżawienia nieruchomości na okres dłuższy niż 3 lata - jedno czytanie.
10.  Uchwała w sprawie przyjęcia „Programu usuwania azbestu z terenu Miasta i Gminy Skawina” - pierwsze czytanie.
11.  Uchwała w sprawie przyjęcia planu nadzoru nad żłobkami, klubami dziecięcymi oraz dziecięcymi opiekunami - drugie czytanie
12.  Uchwała w sprawie ustalenia opłaty pobieranej z tytułu wpisu do rejestru żłobków i klubów dziecięcych prowadzonych przez osoby fizyczne, osoby prawne  i jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej a działające na terenie Gminy Skawina - drugie czytanie
13.  Uchwała w sprawie ustalenia wysokości opłat za pobyt dziecka w przedszkolu - drugie czytanie
14.  Uchwała w sprawie ustalenia wysokości opłat za pobyt dziecka w żłobku utworzonym przez Gminę Skawina – drugie czytanie
15.  Uchwała w sprawie przedłużenia terminu załatwienia skargi z dnia 8 czerwca 2011 r. - jedno czytanie.
16.  Uchwała w sprawie udzielenia stałego pełnomocnictwa – jedno czytanie.
17.  Informacja Burmistrza Miasta i Gminy Skawina  o działaniach podejmowanych
w okresie między sesjami.
18.  Wolne wnioski i zapytania.
19.  Zamknięcie sesji.