Wiadomości NGO

Konkurs dla organizacji pozarządowych: „Kryształy Soli”

21-06-2010

Marszałek Województwa Małopolskiego serdecznie zaprasza wszystkie organizacje pozarządowe i inne podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego do udziału, w VI edycji Konkursu "Kryształy Soli". O to wyróżnienie mogą starać się wszystkie organizacje pozarządowe i inne podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego z terenu Małopolski. Kandydaci do nagrody mogą zgłaszać się sami, mogą też ich zarekomendować samorządy gmin, powiatów i województwa, inne organizacje pozarządowe, osoby prawne, a także osoby fizyczne.

Organizacje mogą ubiegać się o tytuł Laureata w ramach następujących kategoriach:

- POLITYKA SPOŁECZNA
- OCHRONA DZIEDZICTWA KULTUROWEGO I PRZYRODNICZEGO
- EDUKACJA I NAUKA
- SPORT, ZDROWIE, TURYSTYKA
- AKTYWIZACJA GOSPODARCZA I OBYWATELSKA

Zgłoszenia organizacji należy dokonywać za pomocą formularza zgłoszeniowego.

Formularz zgłoszeniowy należy przesłać na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, Departament Promocji i Turystyki, ul. Racławicka 56, 30-017 Kraków. Zgłoszenia są przyjmowane w terminie do 30 czerwca 2010 r. (liczy się data wpływu do Urzędu Marszałkowskiego).

Zgłoszona organizacja otrzyma następnie do wypełnienia ankietę konkursową.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronach Urzędu Marszałkowskiego: www.malopolskie.pl/ngo

Zgłaszana organizacja nie musi posiadać statusu organizacji pożytku publicznego.

źródło: UMWM