VI Międzynarodowy Bieg Skawiński ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ

Honorowy Patronat Burmistrz Miasta i Gminy Skawina Adam Najder

logo_bieg_639

Szanowni Państwo!

Pragniemy zaprosić dzieci, młodzież, dorosłych mieszkańców gminy do dopingu oraz wzięcia udziału  w VI Międzynarodowym Biegu Skawińskim „ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ". Impreza, nad którą honorowy patronat objął Burmistrz Miasta i Gminy Skawina Adam Najder,  odbędzie się w dniu 26 kwietnia 2008r.(sobota). Rozpoczęcie imprezy o godz. 10.00 na terenie  starorzecza (w Parku Miejskim) w Skawinie.

Impreza stanowi element Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i realizuje założenia ogólnopolskiej kampanii profilaktycznej "Zachowaj Trzeźwy Umysł", do której po raz kolejny przystąpiła Gmina Skawina.

Główne cele imprezy:

• Popularyzacja biegów jako naturalnej formy spędzania wolnego czasu
  • Promowanie zdrowego stylu życia
  • Upowszechnianie prawidłowych wzorców oraz idei trzeźwościowych
  • Stymulowanie aktywności twórczej młodzieży w realizacji zamiłowań i zainteresowań.

Mamy nadzieję, że VI Międzynarodowy Bieg Skawiński „ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ", będzie nie tylko wielkim wydarzeniem sportowym, lecz także zachętą do czynnego uprawiania sportu, który kształtuje „szlachetne dusze i krzepkie ciała".

Program i regulamin imprezy dostępny jest na stronie internetowej http://www.biegskawina.pl/ oraz na plakatach i ulotkach.

Gimnazjum nr 1 w Skawinie

Uczniowski Klub Sportowy „Jedynka"

Centrum Kultury i Sportu w Skawinie