Podziękowania za pomoc

31-08-2007

Burmistrz Miasta i Gminy Skawina Adam Najder dziękuje wszystkim, którzy włączyli się w akcję usuwania skutków huraganu.

PODZIĘKOWANIA

W imieniu społeczności lokalnej i swoim własnym, serdecznie dziękuję:

Kierownikowi Zakładu Energetycznego Posterunek w Skawinie Franciszkowi Janiołowi oraz wszystkim pracownikom Zakładu,

Dowódcy JRG PSP w Skawinie - kpt. Jerzemu Bakalarzowi oraz strażakom ze skawińskiej JRG,

Druhom OSP z terenu Miasta i Gminy Skawina,

Skawińskiej Policji i Straży Miejskiej

oraz wszystkim osobom zaangażowanym w akcję usuwania skutków huraganu, który nawiedził Miasto i Gminę Skawina w nocy z 23 na 24 sierpnia br.

Coraz częściej mamy do czynienia w Polsce z kataklizmami szerzącymi wkoło spustoszenie. Niejednokrotnie mieszkańcy tracą swój dobytek, dorobek całego życia, pozostając bezradnymi wobec szalejącego żywiołu.Dlatego tak istotny jest solidaryzm i poczucie obowiązku niesienia pomocy drugiemu człowiekowi.

Dziękuję za ogrom pracy i zaangażowanie, jakie włożyliście Państwo w przywracanie porządku w rejonach objętych huraganem.

Pozostaje nam teraz tylko wierzyć, iż natura oszczędzi naszą Gminę i podobne akcje niesienia pomocy nie będą już więcej konieczne.

Adam Najder

Burmistrz Miasta i Gminy Skawina