Sesja Rady Miejskiej

22-03-2007

W dniu 28 marca 2007 r. o godz.9.00 w sali Pałacyku "Sokół" w Skawinie, ul.Mickiewicza 7 odbyła się VI zwyczajna sesja Rady Miejskiej w Skawinie

Porządek obrad VI zwyczajnej sesji

1. Otwarcie sesji.
  2. Przyjęcie porządku obrad i protokołu z V zwyczajnej sesji.
  3. Sprawozdanie z wykonania uchwał.
  4. Uchwała w sprawie Regulaminu Straży Miejskiej - drugie czytanie.
  5. Uchwała w sprawie przyjęcia programu ochrony środowiska dla Miasta i Gminy Skawina na lata 2007 - 2013 - drugie czytanie.
  6. Uchwała w sprawie zmiany budżetu Gminy Skawina na rok 2007 - jedno   czytanie.
  7. Uchwała w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umowy o   dofinansowanie       przedsięwzięcia p.n. „Modernizacja stadionu TKS   Skawinka" oraz zabezpieczenia należytego wykonania postanowień umowy   dotacji ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej - jedno czytanie.
  8.   Uchwała w sprawie powierzenia Burmistrzowi Miasta i Gminy Skawina uprawnienia do ustalenia cen usług kserograficznych wykonywanych w Urzędzie Miasta i Gminy w Skawinie -  jedno czytanie.
  9. Uchwała w sprawie zamiaru dokonania podziału CKiS na dwie odrębne instytucje kultury    - pierwsze czytanie
  10.   Uchwała w sprawie ustalenia dalszych kierunków działania Burmistrza Miasta i Gminy Skawina w przedmiocie koncepcji budowy Miejskiego Centrum Sportowo-Rekreacyjnego w Skawinie - pierwsze czytanie ( Koncepcje do wglądu w Biurze Rady).
  11. Uchwała w sprawie wieloletniego programu gospodarowania mieszkaniowym zasobem Gminy Skawina na lata 2007 - 2011 - pierwsze .czytanie.
  12. Uchwała w sprawie likwidacji Szkoły Podstawowej w Facimiechu - pierwsze czytanie.
  13. Uchwała w sprawie przekształcenia Szkoły Podstawowej w Polance Hallera z sześcioklasowej do trzyklasowej z oddziałem przedszkolnym - pierwsze czytanie
  14. Uchwała w sprawie przekształcenia Szkoły Podstawowej w Pozowicach z sześcioklasowej do trzyklasowej z oddziałem przedszkolnym   - pierwsze czytanie.
  15. Uchwała w sprawie utworzenia Zespołu Szkół Publicznych   w Radziszowie - pierwsze czytanie.
  16. Uchwała w sprawie ustalenia dalszych kierunków działania Burmistrza Miasta i Gminy Skawina w przedmiocie koncepcji rewitalizacji Rynku w Skawinie -         pierwsze czytanie.
  17. Uchwała w sprawie zmiany Aktu Założycielskiego Spółki „Strefa Skawina"   Sp. z o.o. - jedno czytanie
  18. Uchwała w sprawie kierunków działania Burmistrza Miasta i Gminy Skawina związanych z powiększeniem gminnego zasobu mieszkaniowego -   pierwsze czytanie.
  19. Uchwała w sprawie pomocy finansowej dla Powiatu Krakowskiego - jedno czytanie.
  20. Uchwała w sprawie powiadomienia Skarbnika Gminy Skawina i Sekretarza Gminy Skawina o obowiązku złożenia oświadczenia lustracyjnego - jedno czytanie.
  21. Informacja - raport z wykonania Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii w Gminie Skawina za rok 2006.
  22. Informacja Burmistrza Miasta i Gminy Skawina o działaniach   podejmowanych w okresie między sesjami.
  23.   Wolne wnioski i zapytania.
  24.   Zamknięcie sesji.