MARR: Projekt Lider HR

15-02-2021

Zachęcamy do skorzystania z możliwości bezpłatnego wsparcia w ramach Projektu Lider HR - zarządzanie zespołem wielopokoleniowym. Obecna rzeczywistość gospodarcza powoduje, że rynek, klienci, kontrahenci - wszyscy podejmują wyzwanie utrzymania stabilizacji i nie rezygnowania z rozwoju.

Właściciele, kierownicy czy menedżerowie poszczególnych zespołów zastanawiają się, jak obecnie zarządzać ludźmi:

• co zrobić by nie stracić dobrych, wartościowych pracowników;
  • jak lepiej wykorzystać czas pracowników i elastycznie dostosować go do obecnej rzeczywistości;
  • jakie działania podjąć by zmotywować pracowników;
  • jak rozmawiać z zespołem o trudnych sprawach.

Projekt praktycznie wspiera Przedsiębiorców (zatrudniających powyżej 9 i mniej niż 250 pracowników) w zakresie zarządzania personelem.

MARR SA zaprasza na spotkanie online, podczas którego będzie można się dowiedzieć o realizowanym  projekcie „Lider HR”, w ramach którego doradcy i eksperci MARR SA mogą pomóc poszczególnym firmom w usprawnieniu, optymalizacji działań i w zwiększeniu efektywności firmy.

Podczas spotkania omówione zostaną najczęściej występujące w firmach trudności w zarządzaniu pracownikami oraz zasady udziału w projekcie  Lider HR.

Spotkanie odbędzie się online (poprzez platformę ZOOM) w dniu 16 lutego 2021 roku o godz. 10:00.

Chęć udziału w spotkaniu prosimy zgłaszać na adres e-mail:  barbara.kusnierz@marr.pl. Do zarejestrowanych uczestników zostanie wysłany link do spotkania.

Źródło: MARR

Jakość powietrza