Aktualności Centrum Współpracy z NGO

Szkolenia dotyczące przygotowania projektów i ofert konkursowych

14-12-2020

Grudzień to intensywny czas dla wszystkich skawińskich organizacji pozarządowych, ponieważ ogłaszane są pierwsze konkursy finansowane ze środków Gminy Skawina. Jak się przygotować aby dobrze napisać wniosek i zdobyć dofinansowanie? Najlepiej wziąć udział w najbliższych szkoleniach organizowanych w ramach Centrum Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi.

Tytuł szkolenia: Budżet projektu bez tajemnic!

Podczas szkolenia uczestnicy

• poznają zasady i dobre praktyki tworzenia budżetów projektowych
  • dowiedzą się jak poprawnie skalkulować wkład własny rzeczowy i wolontariacki
  • poznają zasady planowania wkładu finansowego np. z innych projektów lub opłat uczestników
  • otrzymają praktyczny planer budżetu w pliku excel, na którym łatwo przygotują budżet do wniosku
  • oraz uzyskają odpowiedzi na pytania dotyczące budżetów swoich organizacji.

Szkolenie odbędzie się 16.12.2020 r, w godzinach 17.30-19.30 na platformie ZOOM.

Po szkoleniu możliwe będzie umówienie się na indywidualne konsultacje budżetów tworzonych aktualnie wniosków grantowych.

Tytuł szkolenia: Generator ofert Witkac.pl dla początkujących

Na szkolenie zapraszamy osoby, które jeszcze nie korzystały z generatora ofert konkursowych Witkac.pl lub nie czują się jeszcze pewnie w jej obsłudze.

Podczas szkolenia uczestnicy:

• założą swoje konto na platformie Witkac.pl
  • dowiedzą się jak wyszukiwać  informacje o konkursach w platformie
  • poznają zasady uzupełniania oferty i przejdą formularz krok po kroku
  • dowiedzą się jak korzystać z generatora podczas realizacji projektu np. przy podpisywaniu umowy czy tworzeniu sprawozdania

Szkolenie odbędzie się 21.12.2020 r, w godzinach 17.00-19.00 na platformie ZOOM.

Po szkoleniu możliwe będzie umówienie się na indywidualne konsultacje związane z wprowadzeniem oferty do generatora.

Forma szkoleń:
Spotkanie w formie wydarzenia online, link do spotkania zostanie udostępniony w późniejszym terminie.

Zgłoszenia przyjmujemy na adres: cop@gminaskawina.pl

Udział w szkoleniach jest bezpłatny.