Konkursy - Wypoczynek letni

Uwaga: zmiana składu komisji konkursowej

31-05-2019

Uprzejmie informujemy, że w związku ze zmianami w składzie komisji konkursowej dokonano zmiany Zarządzenia  Nr 147.2019 Burmistrza Miasta i Gminy Skawina z dnia 26 kwietnia 2019 r. w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na wsparcie poprzez udzielenie dotacji na realizację zadania publicznego z zakresu „Organizacja wypoczynku letniego poza terenem gminy w formie obozu rekreacyjno-sportowego, cyklu wycieczek lub wycieczki turystyczno-krajoznawczej na terenie kraju lub w formie półkolonii na terenie gminy dla dzieci, młodzieży i niepełnosprawnych osób dorosłych z terenu Gminy Skawina” w 2019 r. oraz powołania komisji konkursowej i ustalenia kryteriów oceny ofert.

W związku ze zmianami w składzie komisji §5 ust. 9 uzyskuje brzmienie:

1. Burmistrz Miasta i Gminy Skawina powołuje komisję ds. oceny ofert konkursowych w otwartym konkursie ofert na realizację zadań publicznych z zakresu „Organizacja wypoczynku letniego poza terenem gminy w formie obozu rekreacyjno-sportowego, cyklu wycieczek lub wycieczki turystyczno-krajoznawczej na terenie kraju lub w formie półkolonii na terenie gminy dla dzieci, młodzieży i niepełnosprawnych osób dorosłych z terenu Gminy Skawina” w 2019 r. zwaną dalej „komisją”.

W skład komisji wchodzą:

1. Przewodniczący Komisji  Magdalena Turkawska