XLIII sesja Rady Miejskiej

22-05-2014

28 maja 2014 r. o godz.9.00 w sali Pałacyku "Sokół" w Skawinie, ul. Mickiewicza 7, odbędzie się XLIII zwyczajna sesja Rady Miejskiej w Skawinie.

Porządek obrad XLIII zwyczajnej sesji
Rady Miejskiej w Skawinie
w dniu 28 maja 2014 roku.

1.          Otwarcie sesji.
2.          Przyjęcie porządku obrad i protokołu z XLII sesji.
3.          Informacja w sprawie realizacji uchwał podjętych na ostatniej sesji.
4.          Informacja na temat działalności NZOZ NUTRIMED ul. Tyniecka 15.
5.          Informacja o działalności Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o.
w Skawinie za 2013 rok.
6.          Informacja o działalności Przedsiębiorstwa Gospodarki Mieszkaniowej Spółka z o.o. w Skawinie za 2013 rok.
7.          Uchwała w sprawie zmiany budżetu Gminy Skawina na 2014 rok – jedno czytanie, (projekt Burmistrza Miasta i Gminy Skawina).
8.          Uchwała w sprawie zmiany uchwały Rady Miejskiej w Skawinie w sprawie przyjęcia wieloletniej prognozy finansowej – jedno czytanie, (projekt Burmistrza Miasta i Gminy Skawina).
9.          Uchwała w sprawie udzielenia pomocy finansowej Szpitalowi Specjalistycznemu im. dr Józefa Babińskiego SPZOZ w Krakowie - jedno czytanie, (projekt Burmistrza Miasta i Gminy Skawina).
10.  Uchwała w sprawie udzielenia dotacji dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Woli Radziszowskiej - jedno czytanie, (projekt Burmistrza Miasta i Gminy Skawina).
11.  Uchwała w sprawie wyrażenia zgody na dokonanie darowizny prawa użytkowania wieczystego nieruchomości położonej w Kopance stanowiącej działkę ewidencyjną nr 150/8, na rzecz Parafii Rzymskokatolickiej pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy
w Kopance pod budowę cmentarza parafialnego - jedno czytanie, (projekt Burmistrza Miasta i Gminy Skawina).
12.  Informacja Burmistrza Miasta i Gminy Skawina o działaniach podejmowanych
w okresie między sesjami.
13.  Wolne wnioski i zapytania.
14.  Uchwała w sprawie rozpatrzenia skargi z dnia 28 kwietnia 2014 r. - jedno czytanie (projekt Radnych Rady Miejskiej).
15.  Uchwała w sprawie przedłużenia terminu załatwienia skargi z dnia 8 maja 2014 r. - jedno czytanie (projekt Radnych Rady Miejskiej).
16.  Uchwała w sprawie wyrażenia zgody na odstępstwo od kryteriów wyboru osób,
z którymi umowy najmu powinny być zawierane w pierwszej kolejności - jedno czytanie (projekt Komisji Spraw Obywatelskich).
17.  Uchwała w sprawie wyrażenia zgody na odstępstwo od kryteriów wyboru osób,
18.  Uchwała w sprawie wyrażenia zgody na odstępstwo od kryteriów wyboru osób,